Back 18.09.2017 - 24.09.2017 Forward
Volné
Zavřeno
Rezervováno
Mé rezervace
Participant
Před schválením
Zmeškané
Mimo provoz
 
Filtr zdrojů
Rozšířený filtr

Minimální kapacita
Typ zdroje

Pondělí, 18.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt Karel Opletal Jurásek
Malý kurt
Sokolovna Klaclová (badminton) Badminton (Klement)
Úterý, 19.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt Míša Suchánek Reimer
Malý kurt Nohejbal (Frank, Gölner, Příkopa)
Sokolovna Pilátes
Středa, 20.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt                                   Kulhánková        
Malý kurt                               Chrudina Reimer
Sokolovna                                   Zumba Badminton (Lakomý)
Čtvrtek, 21.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt                                 Tenis (Drešr, Hofman, Kolář, Drešr)        
Malý kurt                                     Pištek  
Sokolovna Prodej - Krejčí                
Pátek, 22.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt                                     Jaroslav Svoboda      
Malý kurt                                                
Sokolovna                                         Badminton (Lakomá, Brazzale)
Sobota, 23.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt Sojka                            
Malý kurt Sojka
Sokolovna                                                
Neděle, 24.09.2017 00:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Velký kurt     Patrik Švec         Steiger       Tenis (Drešrová&spol)          
Malý kurt                                                
Sokolovna                         Roma Victor         Badminton (Lakomý)
 
Back 18.09.2017 - 24.09.2017 Forward